Školská-zvislá značka-vyblednutá (Školská 98)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Vyblednutá dopravná značka, na ulici Školská č. 98.

30. jún 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
01. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia. Oprava vyblednutej dopravnej značky sa bude realizovať v závislosti na finančných prostriedkoch vyčlenených na tento účel, ako aj ako aj závažnosti poškodenia a poradia, v akom bol podnet nahlásený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania