Mariánske námestie-fontána-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Vo fontáne na marianskom námestí kocky fľaša borovicky a asi 5 spakov.
Vo fontáne navrtane diery a celkovo veľmi nevzhladne vypadá na hlavnom námestí v Žiline 🤷‍♂️

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
13. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, samospráva medzičasom vykonala vyčistenie uvedenej fontány od nečistôt. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? september 2022

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania