Suvorovova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Miro 01. augusta 2022

Podpalene smatne kose-3ks neodpratana napln z obhorenych kosov

01. august 2022

Miro

Problem vyrieseny...uz neaktualne
01. august 2022

Martin

Suvorovova-kôš-poškodený

zhorene kontajnery
16. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
05. november 2022

Roman Šimo

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania