Jána Reka-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

02. august 2022

Matúš

Duplicitný podnet: Jána Reka-zvislá značka-poškodená (zákaz odbočenia vľavo) https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/137578/jana-reka-zvisla-znacka-poskodena-zakaz-odbocenia-vlavo
05. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedená dopravná značka bola medzičasom napravená. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? august 2022

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania