1. mája-priechody pre chodcov-znečistenie po rekonštrukcii

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Znečistené vodorovné dopravné značenie na priechodoch pre chodcov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti hlavnej cesty na ulici 1. mája. Znečistenie vzniklo po rekonštrukcii samotnej cesty.

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý evidujeme. Vodorovné dopravné značenie na predmetných komunikáciách bude obnovené v najbližšom období zmluvným dodávateľom zabezpečujúcim dopravné značenie pre mesto. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania