Tulská-strom-zlomený konár (Tulská 9)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Zlomený konár za stojiskom kontajnerov (ulica Tulská č. 9 - strana Moskovská ul.).

26. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
25. september 2022

Roman Šimo

Vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania