Nábrežie Rajčianky-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

07. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Dňa 3. 9. 2022 bola v danej veci zaslaná majiteľovi vozidla výzva na jeho odstránenie. Podľa zákona č. 79/2015 Z. z. plynie majiteľovi 60-dňová lehota. Ak vozidlo nebude po uplynutí tejto lehoty odstránené majiteľom, je naplánovaný jeho odťah v 45. kalendárnom týždni tohto roku. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.