Kysucká-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 22. septembra 2022

Suchý strom. Olamujú sa aj konáre.

miesto: ulica Kysucká (vjazd k areálu oddelenia polície)

07. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Polačková, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania