Závodská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 22. septembra 2022

Minimálne od januára 2022 stavebný odpad pri chodníku - smer od Závodia (pod Rondlom).

26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedená čierna skládka bola dnešným dňom nahlásená spoločnosti T+T, ktorá zabezpečí likvidáciu odpadu na danom mieste. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
20. november 2022

Roman Šimo

Tento odpad sa rozťahuje už na väčšiu plochu a objavila sa tam aj kopa štrku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania