Hričovská-zvislá značka-zle otočená (semafory)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Zle otočená značka na vjazde od BA.

26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SSC - IVSC ZA
26. september 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
11. október 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania