Revolučná-Zeleň a životné prostredie-neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Silvia 26. októbra 2022

Problem so znecistovanim travnatych ploch psimi exkrementami. Je neunosne aby boli na kazdom druhom kroku exkrementy. Majitelia psov z okolia ich tu chodia vencit a nikto z nich si po psovi neuprace. Akonahle mi male deti vybehnu na travu okolo panelakov tak maju hned špinavé topanky, naozaj si tu clovek pripada ako v rumunskej dedine..

10. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Polačková, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
21. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Hliadky Mestskej polície Žilina vykonávajú v uvedenej lokalite zvýšenú kontrolnú činnosť zameranú na dodržiavanie Zákona č. 282/2002 Z. z. a príslušného VZN mesta Žilina 3/2011 o chove, vodení a držaní psov na území mesta Žilina. Zistené priestupky sú riešené v zmysle platnej legislatívy. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina

Mgr. Andrea Polačková, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania