Sad na Studničkách-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Peter Kotrha 07. februára 2019

Tieto plastové koše nie sú najvodnejšie riešenie,
veľmi ľahko sa dajú zdemolovať.

08. február 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
08. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Súhlasíme, že tento typ smetných košov nie je vhodný z hľadiska ich slabej odolnosti voči vandalizmu. Vymeníme ich v čo najkratšom čase a budeme Vás informovať. Pre doplnenie uvádzame, že pripravujeme dizajn manuál, ktorý bude riešiť jednotný typ nielen smetných nádob, ale aj iného mobiliáru v rámci mesta. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
09. júl 2019

Roman

Aktuálny stav.
Ibaže ten plastový kôš na tom kovovom stojane vyzerá nejednotne.
21. júl 2019

Roman Šimo

Koše na miestach, ako sú parky a historické centrum, by mali mať dizajn možno podobný, ako je v parku v Budatíne.
11. február 2020

Roman

Sad na Studničkách-kôš-poškodený

Dostatočne neukotvené smetné nádoby v parku. Minimálne jeden pri pitnej fontáne a druhý pri novostavbe bližšie k ul. J. Reka.
07. marec 2020

Roman

Zatiaľ bez zmeny. Prosím preposlať samospráve. Vhodné, by bolo aj niektoré smetné nádoby otočiť viac do priestoru.
09. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené zberné nádoby sa budú počas tohto roka vymieňať. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
14. apríl 2020

Roman Šimo

V hornej časti pri fontáne, sú dve smetné nádoby, na ktorých chýba vrchný kryt. Pôvodný stav na druhej foto.
14. august 2020

Roman Šimo

Čo sa týka smetných nádob v parku, tak zatiaľ výrazné zlepšenie nenastalo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania