Antona Bernoláka-vertikálna značka -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 07. februára 2019

Na križovatke ciest medzi polyfunkčným domom a Tempo chýbajúca značka prikázaný smer jazdy (otočená?).

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet. Oprava dopravného značenia bola zadaná dodávateľovi služieb, predpokladaný termín opravy je koniec februára 2019. Mesto Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. február 2019

Roman

Značka opravená, ďakujem.
13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie bolo doplnené.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
14. február 2019

Roman

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania