Stračia-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Dva roky starý asfalt je ničený denne prejazdom preťažených nakladných motorových vozidiel

18. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. S rekonštrukciou uvedenej ulice sa v najbližšom období neuvažuje, vzhľadom na finančne náročnú investíciu, ktorá nie je zahrnutá v rozpočte mesta.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
05. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve s otázkou na aktuálny stav riešenia.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
07. január 2020

Matej K

Stav nezmenený. Samospráva nereaguje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.