Antona Bernoláka-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 18. februára 2019

Vyvrátený stĺpik so smetným košom medzi herňou a predajňou s podlahami. Ak sa tak nedeje, tak takéto veci, by mali nahlasovať pracovníci, ktorí kôš vysypávajú.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet sme poslali zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
22. február 2019

Roman

22. februára smetný kôš opravený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania