Kragujevská-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Kristína 22. februára 2019

Nefunkčný semafor na prechode pre chodcov na Kragujevskej ulici, keďže tade chodí dosť chodcov a ešte viac áut, myslím si, že by ho bolo vhodné opraviť v čo najkratšom čase.
Ospravedlňujem sa ale fotku som použila z internetu.

22. február 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest, ktorá má na starosti túto cestnú svetelnú signalizáciu.
22. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali Slovenskej správe ciest s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
22. február 2019

Martin

Nemyslím si, že je pokazený, ale zámerne vypnutý do doby spustenia diaľnice:
https://www.zilinak.sk/prispevky/5986/semafory-na-kragujevskej-mozu-spustit-az-po-vybudovani-dialnice-dovodom-su-kolony

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania