Dolné Rudiny-odhodená chladnička

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Daniela 22. februára 2019

Pri chodníku popod Rondel je už niekoľko mesiacov voľne pohodený zvyšok chladničky.

26. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedenú lokalitu sme vyčistili. Mesto Žilina
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania