Suvorovova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Ladislav Gábor 22. februára 2019

Dobrý deň.
Chcem upozorniť na nepohrabané lístie ešte od Jesene.Nachádza sa medzi panelákom a areálom MŠ trávna plocha.
Ďakujem vopred za riešenie nedostatkov.

12. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedená plocha bola od lístia vyhrabaná na jeseň 2018. Zvyšky lístia, ktoré sa na ploche nachádzajú, sú z neskoršieho opadu lístia, ktoré prebehlo po hrabaní, keďže nie všetky stromy púšťajú svoje asimilačné orgány v rovnakom čase. V rámci jarného hrabania pred kosením budú odstránené aj tieto zvyšky. Mesto Žilina.


Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. V rámci jarnej údržby mesta bolo lístie pohrabané. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania