Vysokoškolákov-nedodržiavanie pravidiel na mestskej plavárni

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Oco 25. februára 2019

Dobry den , dnes 23.2.2019 cca 7,30 na plavarni v ziline trenovala skupina sportovcov. Mali vyhradenu 1 drahu, ale zaberali a obtazovali navstevnikov v ostatnych drahach. A aj napriek upozorneniam o tom, ze tam nemaju co robit, toto nerespektovali. Plavcici sedeli a hrali sa s mobilmi . Stava sa to pravidelne !!!!

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Situáciu sme preverili a podľa vyjadrenia trénerky došlo zo strany jedného návštevníka k upozorneniu, že plavci majú vyhradenú dráhu a preto nemajú brániť iným plavcom (verejnosti) v plávaní. Trénerka túto slovnú námietku akceptovala a plavci sa vrátili do prenajatej dráhy. Konkrétny dôvod bol ten, že trénerka trom deťom vysvetľovala a učila ich kraulový kop tak, že sa deti držali brodítka a vykonávali tréningový úkon. Celé to trvalo len pár minút. Plavčíci boli upozornení na dodržiavanie svojich pracovných povinností. Za vzniknutú situáciu sa Vám ospravedlňujeme. Mesto Žilina.

Kto? Mestská krytá plaváreň Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
14. marec 2019

Jozefína

K téme ako sa plavčíci venujú svojmu mobilu sa tiež pridávam.V sobotu jeden nezdvihol asi 40 min zrak.Zakupenim lístka by sme mali dostať aj odborný dohľad,alebo nie? Plaváreň by mohla investovať na výmenu poškodených kvetináčov na ženskej šatni.
02. máj 2020

Matúš 👍

Podnet je zle umiestnený v mape. Pre ľahšiu dohľadateľnosť pri opakovaní sa problému v budúcnosti by sa mohol presunúť na plaváreň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania