Revolučná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Andrej 26. februára 2019

Ohnutá značka na chodníku

28. február 2019

Jozef

No ohýbači dopravných značiek sa akosi vždy vyskytujú v lokalitách, cez ktoré vedú prístupové cesty od zábavných a pohostinských zariadení smerom k VŠ internátom a to hlavne počas skuškových období a na konci semestrov...
11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Vzhľadom na zvýšený počet podnetov ohľadne opravy dopravného značenia bude realizácia opráv prebiehať v danom poradí, ako boli podnety nahlásené. Mesto Žilina
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, značka bola opravená. Mesto Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania