Pietna-neporiadok-neporiadok vo verejnom priestore

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Gabriela Baďová 26. februára 2019

Dobrý deň, upozorňujem na častý problém na Novom cintoríne v Žiline, pri hlavnom kríži sú rozbité, rozhádzané svietniky, kahance, kytice. Navštívili sme cintorín cez víkend a myslím, že práve cez víkend by mal byť cintorín pripravený na návštevy pozostalých. Vyzerá to ako na smetisku.

13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Uvedená časť cintorína nepatrí mestu, je potrebné kontaktovať spoločnosť Funeral, ktorá ju spravuje.
14. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
v zmysle odpovede samosprávy sme oslovili spomínanú spoločnosť.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
18. marec 2019

Gabriela Baďová

Dobrý deň, včera návšteva cintorína, pri hlavnom kríži poriadok.
Ďakujem za riešenie podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania