Antona Bernoláka-neporiadok-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Martina 01. marca 2019

Poprosím upratať pod smetnými nádobami, rozbité sklo a iný odpad je tam už cca 3 týždeň. Prečo smetiari nepozametajú neporiadok pri vysypávaní kontajnerov? Tento problém je opakovaný.

01. marec 2019

Jozef

Majú v náplni práce iba vysypávanie kontajnerov. Na upratovanie verejného priestranstva ( mestskej komunikácie ) ich asi v zmluve s Mestom dodávateľská organizácia, teda zamestnávateľ neplatí! Takéto praktiky už dávno neplatia. a kol aj Vy niečo zadarmo iba tak a druhý si vezme dotácie? Ani kura zadarmo nehrabe...
01. marec 2019

David Somol

Už by to mělo být OK. Dával jsem stejný podnět 26.2. a dnes jsem obdržel odpověď, že by to mělo být uklizeno.
07. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Danú lokalitu sme vyčistili. Mesto Žilina
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania