Trnavská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 03. marca 2019

V úseku predovšetkým od smetných kontajnerov po križovanie ulíc Trnavská a Fatranská, je chodník s množstvom výtlkov. Zaslúžil, by si opravu celého povrchu i s prípadným bezbariérovým ukončením chodníka, keďže je obtiažne napríklad prechádzať tadiaľ aj s kočíkom.

18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
20. marec 2019

Roman

Zreteľnejšie aktuálne foto.
31. marec 2019

Roman

Druhá časť chodníka.
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
06. jún 2019

Slavomír Chmela

poškodený povrch chodníka pred vchodom do domu. Došlo k viacerým úrazom.
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
28. jún 2019

Slavomír Chmela

Piešťanská-chodník-chýbajúci

Značne poškodený chodník pred vchodom 12. Zaznamenali sme aj úrazy pre poškodenie chodníka
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vzhľadom na veľké množstvo podnetov týkajúcich sa opravy chodníkov, riešime tieto požiadavky postupne podľa poradia, v akom podnety prišli. Oprava taktiež závisí aj na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Podnet evidujeme a budeme sa ním zaoberať. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
05. október 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
Plánuje sa oprava vybraných úsekov na sídlisku Vlčince. Nie som si však istý, či aj tento úsek, by mohol byť v tom zaradený. Môžem sa mýliť, ale zdá sa mi, že tento chodník bude asi realizovaný o niečo neskôr. Ak vôbec. Výtlky už medzitým pribudli aj o niečo ďalej.
05. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
25. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktuálne sa na území mesta realizuje pasportizácia chodníkov a následne sa stanovia jednotlivé úseky, ktoré sa postupne budú rekonštruovať. V záujme samosprávy je pri ďalších rekonštrukciách peších komunikácií postupovať koncepčne. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
25. október 2019

Roman

Asi mi zostáva len veriť, že koncepčné riešenie je chodník opraviť. Je totiž naozaj v dezolátnom stave.
10. február 2020

Roman

Dodatočne, by bolo vhodné potom riešiť aj prepojenie chodníkov na ul. Trnavská 11, kde je väčší výtlk.
20. máj 2020

Roman

Zatiaľ to nevyzerá na nejakú opravu. Chodník je čoraz horší.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania