Vysokoškolákov-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 03. marca 2019

Nahnutá dopravná značka oproti budove Europalace.

04. marec 2019

Jozef

Naklonená dopravná značka asi znamená " NEPRELIEZAJTE CEZ BALKON K SUSEDOVI HORE" 😁
06. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Oprava dopravného značenia bola zadaná dodávateľovi služieb. Predpokladaný termín odstránenia nedostatku je do polovice marca 2019. Mesto Žilina


Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? polovica marca 2019

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
13. marec 2019

Roman

Značka je opravená, ďakujem.
16. marec 2019

Roman

Pravdepodobne poveternostné vplyvy alebo prejazd nákladných áut spôsobili, že značka je opäť naklonená v smere do cesty. treba asi pevnejšie "ukotvenie".
aktuálne foto
18. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizovaný podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
18. marec 2019

Roman

Ďakujem.
19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Opravu sme zadali dodávateľovi dopravného značenia. Predpokladaný termín opravy je koniec mesiaca marec. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ
Kedy? marec 2019

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
16. apríl 2019

Roman

Značka bola vyrovnaná. Vidieť, že si pracovníci firmy, dali záležať podľa spodnej časti na tom, aby značka opäť sa nenahla v smere do cesty. Treba len veriť, že to vydrží. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania