Antona Bernoláka-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 04. marca 2019

Vyčnievajúci kus betónu s porušením asfaltu, medzi predajňou s textilom a herňou.

04. marec 2019

Jozef

Povinnosti vodiča - vyplývajúce z Čestného zákona ...
04. marec 2019

Jozef

Povinnosti vodiča - vyplývajúce z Cestného zákona ...
18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.

Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
05. október 2019

Roman Šimo

Zatiaľ bez zmeny.
Pravdepodobne sa čaká na rozhodnutie o komplexnej rekonštrukcii staršej i novšej časti tzv. Bulváru, kde by mohol byť zrealizovaný aj tento problém.
05. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet evidujeme v pláne opráv, avšak vzhľadom na veľké množstvo prijatých podnetov postupujeme pri opravách podľa závažnosti daného podnetu i poradia, v akom boli zaevidované. Oprava taktiež závisí aj od finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
17. február 2020

Roman Šimo

Oblasť plánovanej revitalizácie lokality v zatiaľ neurčenom termíne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania