Antona Bernoláka-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Roman 04. marca 2019

Nahnutá značka pri budove, kde sídli drogéria DM.

04. marec 2019

Jozef

žeby prekážala majiteľovi Dacia DUSTER pri cúvaní, alebo vystupovaní?
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Žilinská parkovacia spoločnosť, s.r.o.
18. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme preposlali Žilinskej parkovacej spoločnosti.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
18. marec 2019

Roman

Ďakujem.
02. apríl 2019

Roman

Pravdepodobne, bola snaha značku narovnať a čiastočne sa to aj podarilo, keďže podľa aktuálneho stavu nevyzerá tak nahnutá, ako pri odosielaní podnetu. Ak je tak, ďakujem.
03. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedená dopravná značka bola narovnaná začiatkom marca 2019.

S pozdravom

Ing. Milan Taška
prokurista spoločnosti
Žilinská parkovacia spoločnosť, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania