Bôrická cesta-stavby a budovy-zlý stav mosta

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

jedná sa o zničený most kde dilatacia ktorá sa nachádza v moste prešla cez bod kedy sa materiál tzv. unavý vzhialdnuc na vystuže ktoré sú odkryté a na premávku a nadmernú hmotnosť kde stoja auta a nákladné autá počas kolón. Je to celkom ťažký problém myslím že dokonca to má riešiť VÚC tento úsek ale keď som išiel okolo tak aspoň takto to pošlem v nádeji že sa to pošle ďalej .. na druhej strane nie je takto poškodený most len na tejto jednej od športovej haly.

04. marec 2019

Samuel Haas

možno je to hlúposť ale radšej by som to dal prešetriť lebo už dlhšie si všímam že tá diera sa tam zväčšuje mesiac čo mesiac
06. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podobný podnet v zmysle zlého stavu mosta už bol pred časom zadaný a zaslaný bol Slovenskej správe ciest k riešeniu.

Preto aj v tomto prípade podnet priamo preposialame SSC.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
09. január 2020

Matúš 👍

Bez odpovede.
10. január 2020

Roman Šimo

Možno po voľbách.
10. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
23. september 2020

Roman Šimo

Tento most má SSC v databáze uvedený ako stav zlý.
24. september 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
17. február 2021

Roman Šimo

Aktualizácia stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený a z mosta už padajú občas časti betónu smerom dole k parku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania