Vysokoškolákov-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman Šimo 07. marca 2019

Nedostatočné osvetlenie vo večerných a nočných hodinách na chodníku pre chodcov, najmä v oblasti stromoradia topoľov. V tomto úseku, by pravdepodobne mohlo pomôcť aspoň prerobenie cestných svietidiel so svietením na dva smery. Týmto sa môže mesto vyhnúť rozkopávkam.

15. marec 2019

Roman

Aktuálne foto, zo strany od Kauflandu vo večerných hodinách.
22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Mesto v súčasnosti neplánuje v danej lokalite dopĺňať nové svetelné body.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
03. december 2019

Roman

Aj keď sa magistrát vyjadril, že neplánuje osvetlenie pri tomto chodníku, stojím si za tým, že takto frekventovaná ulica od OC Dubeň po internáty ŽU, by plnohodnotné osvetlenie mať mala. Teraz sú stromy bez listov, tak svetlo z hlavnej cesty prenikne. Iné je to v letných mesiacoch. Keďže vedľa pozemky patria inému vlastníkovi, druhá možnosť môže byť domontovanie svietidiel na cestné stĺpy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania