Vojtecha Spanyola-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 10. marca 2019

Zhrdzavená a poškodená značka v blízkosti križovania ulíc J. Fándlyho a Spanyolova.

20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
27. marec 2019

Roman

Značka opravená, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania