Vysokoškolákov-cesta-rozbité ostrovčeky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Roman 10. marca 2019

Rozbité cestné ostrovčeky, pri odbočke na autostrádu.

16. marec 2019

Roman

Aktuálne foto
20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest.
07. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali SSC s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
22. júl 2019

Matúš 👍

Bez zmeny.
22. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. október 2019

Roman

Stále bez vyjadrenia i bez zmeny. Je to SSC a tam asi nič iné čakať nemôžeme. Aspoň vyjadrenie. Čo mám priamo napísať ministrovi? To však tiež nemusí byť zárukou úspechu v komunikácii.
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali zodpovednej inštitúcii.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
01. december 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny. Verím, že správca komunikácie o probléme vie a bude to možno riešiť už v roku 2020.
09. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali SSC

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. január 2020

Matúš 👍

Možno v roku 2030 sa dočkáme.
20. január 2020

Roman

Celá táto lokalita je zanedbaná. Časť chodníka patrí známemu súkromníkovi so športovou halou, druhá časť tiež myslím niekomu inému, než mestu a cesta zjavne nemá správcu. Keby aspoň na SSC existovalo nejaké funkčné tlačové oddelenie. Nebuďme nedočkaví. Hádam sa toho aj inde ešte cez súčasné storočie dočkáme. Veď už aj tunel vo Višňovom je nie len termínovo na spadnutie.
20. január 2020

Matúš 👍

Treba si dať filtrovať podnety - neriešené - zodpovednosť Iný subjekt. Veľa z toho je práve SSC. Pritom by stačilo, aby nás aspoň informovali, že to evidujú, ale napr. nemajú financie. Ale oni odpovedali doteraz len v pár podnetoch. Ako to má potom vnímať bežný občan? Keby odpovedali, tak, myslím, že by vsetky podnety boli označené adminmi "v riešení" a teda by tu o nich nebola ani taká mienka, aká je.
20. január 2020

Roman

Veď to, že nevieme na čom sme. Chýba spätná väzba.
20. január 2020

Roman

Okrem toho by možno aj cez túto stránku mali odpovedať do 30 dní. Nemám ale preštudovaný zákon o informáciach.
20. január 2020

Matúš 👍

To asi nemusia. Nie sú ani oficiálne zapojení do OPS ako mesto a ŽSK asi. Ale možno by sa to dalo spraviť posielaním podnetov listom, potom by strácal OPS zmysel na podnety v zodpovednosti SSC (ale horšie ako teraz to asi byť nemôže), ale aspoň by sa niečo pohlo možno a sem by sa napísal len výsledok. Druhá možnosť je podať žiadosť o sprístupnenie info podľa zákona 211/2000 predpísaným spôsobom (inak sa ňou nemusia zaoberať) a musia odpovedať do 7 dní, ale to neviem, či je zrovna vhodný spôsob na zasielanie podnetov.
20. január 2020

Roman

Platíme ich akoby my väčšinoví obyvatelia, no zodpovednosť necítia. Nechcem však krivdiť. Nemáme žiadne informácie. Ani vzdialený výkrik z lesa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania