Smreková-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Dve nefunkčné lampy na Smrekovej ulici. Presne v miestach kde ľudia často prechádzajú cez cestu.

13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaslali správcovi verejného osvetlenia, aby v krátkom čase urobil nápravu. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Porucha bola odstránená.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.