Vysokoškolákov-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 13. marca 2019

Na náprotivnej strane oproti budove Europalace, pri priechode pre chodcov, bolo namontované zrkadlo. Zostali z neho len "pozostatky" na stĺpiku. Tento stav nastal pravdepodobne po veternom víkende. Je však možné, že už sa mesto týmto poškodením zaoberá.

15. marec 2019

Roman

aktuálne foto
20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.

Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Uvedené dopravné zrkadlo nemá v správe mesto, patrí Okresnému úradu v Žiline.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. júl 2019

Roman

Aktuálny stav.
Zrkadlo stále nie je na svojom pôvodnom mieste oproti Klientskému centru.. Prosím, ak je to možné, osloviť OÚ. Ďakujem.
31. júl 2019

Roman

Zrkadlo je opäť na svojom mieste. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania