Alexandra Rudnaya-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Dobrý deň.
Prosím o opravu chodníka na uvedenom mieste - pri daždi je celá šírka chodníka neschodná.
Ide o frekventované miesto pri prechode pre chodcov, nie je možné kaluž obísť.
Ďakujem!

14. marec 2019

Martin Řepiš

Chybne označená ulica. Je to križovatka Rudnayovej s Oravskou - pri er. salóne..
21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý poslali zodpovedným na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
30. august 2019

Matúš 👍

Zatiaľ neprišla odpoveď od príslušného odboru. Bolo by možné zaslať podnet znova? Ďakujem.
01. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
09. január 2020

Matej Čiernik

Ešte raz si dovoľujem upozorniť (písal som to už k inému podnetu, o Tajovského ulici), že tak, ako táto časť na styku s Rudnayovou, chodníky na celej hornej časti Tajovského sú popreparávané s obrovskými kalužami a v daždi nepriechodné.
05. máj 2020

Roman

Zatiaľ nevyzerá zlepšenie. Chodník je stále zvlnený, ale to je v podstate vo veľkej časti aj na iných úsekoch tejto ulice. A predpokladám, že nejaké obdobie to môže ešte trvať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania