Vysokoškolákov-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 15. marca 2019

Cestné svietidlo nad autobusovou zastávkou pri Mestskej plavárni, nefunguje.

19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme ihneď zaslali správcovi verejného osvetlenia na nápravu.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Porucha bola odstránená.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
21. marec 2019

Roman

Ak je tak, ďakujem.
25. marec 2019

Roman

Chcel by som poprosiť preveriť opätovne podnet, keďže v pondelok 25.3. svietidlo na uvedenom stožiari večer nefungovalo.
Druhá foto je aktuálna. Ospravedlňujem sa za kvalitu, ale myslím, že sa dá rozoznať predmet podnetu.
29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podľa vyjadrenia správcu verejného osvetlenia je to už v poriadku a nefunkčné svetlá sú opravené.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
29. marec 2019

Roman

Zhodou okolností, som si všimol pracovníkov pri oprave, tak hádam je už všetko v poriadku. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania