Vysokoškolákov-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 18. marca 2019

V oblasti rastúcich kríkov, vedúcich popri chodníku pri internátoch ŽU a pri OC Dubeň, by bolo pravdepodobne dobré vyhrabať staré lístie a odpadky pohodené medzi nimi. Všetko je to hlavne daň za obchodné centrá. Je však možné, že mesto plánuje v jarných mesiacoch čistenie aj tejto lokality.

19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V jarných mesiacoch je naplánovane aj hrabanie týchto trávnikov. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
09. máj 2019

Roman

Aktuálne foto.
Úsek od OC Dubeň po internáty ŽU, bol k spokojnosti naozaj pekne vyčistený. Lístie hádam z x obdobia. Ďakujem.

V druhom úseku pri OC Dubeň som si nie istý, či sa čistenie realizovalo, keďže na niektorých miestach pozorovať ešte stále viac starého lístia. Možno sa obišlo alebo sa nedalo miesto tak vyčistiť.
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený úsek bol vyčistený. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
24. máj 2019

Roman

Tá malá časť dočistená nebola, ale ďakujem určite za ostatnú plochu. V ďalších obdobiach, keď nebudú mať kríky listy, sa hádam tento priestor zrealizuje komplet. Považujem teda v tomto momente tiež za vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania