Vysokoškolákov-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 18. marca 2019

Vyblednutá značka pri čerpacej stanici - zákaz vjazdu.
Občas sa stane, že hlavne v smere od hlavnej cesty - plaváreň (ul. Vysokoškolákov), vodiči v podstate asi aj nevedomky porušujú pravidlá. Možno aj jej umiestnenie, nie je úplne ideálne, aby bola včas spozorovaná.

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Oprava bola zadaná dodávateľovi dopravného značenia. Predpokladaný termín opravy je koniec mesiaca marec. Mesto Žilina.


Kto? Odbor dopravy MsÚ
Kedy? marec 2019

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
16. apríl 2019

Roman

Značka vymenená, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania