Obvodová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Sad pri Solinkách plný plastových fliaš a odpadu po bezdomovcoch po celej rozlohe.

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. ktorý sme poslali zodpovedným na riešenie.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

V najbližšom období uvedenú lokalitu vyčistíme prostredníctvom aktivačných pracovníkov.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Po preverení lokality sme zistili, že ide o súkromné pozemky a preto vyzveme majiteľov, aby ich udržiavali v riadnom stave. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
26. júl 2019

Roman Šimo

Bolo by dobré, ak by sa niekto nachádzal v uvedenej lokalite, či sú pozemky už vyčistené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania