Mateja Bela-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 19. marca 2019

Poškodená a chýbajúca dlažba. Spôsobená výstavbou rodinných domov. V tomto stave je to už niekoľko rokov.

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.


Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
07. apríl 2020

Roman Šimo

Bez zmeny?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania