Martinská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 21. marca 2019

Časť prepadnutého asfaltu s výtlkmi na ul. Martinská č. 1.

25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V súčasnosti prebieha oprava komunikácií po zimnej údržbe (od 15. marca 2019). Vzhľadom na nepriaznivé poveternostné podmienky sa vytvorilo na komunikáciách veľké množstvo výtlkov. Z hľadiska bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky sa opravujú najskôr výtlky na trasách MHD a následne sa budú opravovať výtlky vnútroblokové.
Podnet na opravu sme zaevidovali a jednotlivé podnety budeme riešiť postupne v závislosti od kapacitných možností spoločnosti, ktorá vykonáva pre Mesto Žilina opravy.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
31. august 2019

Matúš 👍

Podnet bol nahlásený pred 5 mesiacmi. Bol už vyriešený? Vedel by niekto overiť stav? Neskôr nahlásené podnety boli vyriešené.
31. august 2019

Roman

Bez zmeny.
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť zaslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet naďalej evidujeme, avšak vzhľadom na veľké množstvo prijatých podnetov postupujeme pri opravách podľa závažnosti daného podnetu i poradia, v akom boli zaevidované. Oprava taktiež závisí aj od finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
16. november 2019

Roman

Napokon na celom tomto chodníku bola začatá rekonštrukcia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania