Popradská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 21. marca 2019

Zvláštnym a nepekným spôsobom osadený smetný kôš vo vnútrobloku medzi ul. Martinská - Popradská. Pravdepodobne jeho uchytenie zlyhalo.

26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Stav preveríme a v prípade potreby zabezpečíme nápravu.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
20. máj 2019

Roman

Aktuálny stav.
Zatiaľ bez zmeny a dokonca aj niečo navyše. Nie je toto jediný prípad, kedy je nádoba mimo stĺpik. Je teda na mieste otázka, či aj pracovníci pri nahadzovaní, to dostatočne v rýchlosti upevnia.
31. august 2019

Matúš 👍

Zatiaľ bez ďalšej odpovede samosprávy. Posledná je z marca. Možno by bolo vhodné preposlať podnet zas.
01. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania