Martinská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 21. marca 2019

Vyvrátený stĺpik so smetným košom, pri základnej škole.

26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Stav preveríme a v prípade potreby zabezpečíme nápravu.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
06. jún 2019

Roman

Aktuálny stav.
Zatiaľ bez zmeny. Stále bez pevného ukotvenia a vyrovnania.
07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. september 2019

Roman

Zatiaľ stále bez zmeny.
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. november 2019

Roman

Momentálne vyzerá byť stĺpik so smetnou nádobou relatívne rovno. Betónové závažie, by ale malo byť ukotvené podľa mňa v zemi, aby to malo lepšiu stabilitu. Takýto problém je ale vo väčšom počte v celom meste.
30. november 2019

Roman

Aktuálne považujem za vyriešené. Čas ukáže, či je ukotvenie dostatočné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania