Matice slovenskej-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman Šimo 21. marca 2019

Nahnutá značka v blízkosti križovatky ul. Matice Slovenskej - ul. Martinská.

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V súčasnosti máme veľké množstvo podnetov na zvislé dopravné značenie a rozpočet na údržbu je obmedzený. Preto teraz neplánujeme vykonať narovnanie dopravnej značky, nakoľko nie je ohrozená bezpečnosť cestnej premávky a jedná sa len o estetický problém. Ďakujeme za pochopenie. Mesto Žilina.

Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
22. marec 2019

Roman Šimo

Aj ja ďakujem za odpoveď. Uuvedomil som si nesúrnosť problému až neskôr.
20. máj 2019

Roman

Aktuálne foto.
19. január 2020

Matúš 👍

Za 8 mesiacov to bolo, snáď, už opravené.
19. január 2020

Roman Šimo

Je to zatiaľ bez zmeny. Stav sa výraznejšie nezhoršil. Aj som vtedy sa vyjadril, že nesúrim riešenie. Čakal som však, že sa s tým v priebehu roka neskôr niečo urobí.
22. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet evidujeme. Vzhľadom na veľké množstvo podnetov týkajúcich sa opráv dopravného značenia však nie je možné nateraz zabezpečiť opravu všetkých poškodených dopravných značení. Pri ich opravách sa postupuje podľa závažnosti poškodenia, poradia v akom boli podnety nahlásené a v závislosti na finančných prostriedkoch vyčlenených na tento účel. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
29. jún 2020

Roman Šimo

Stĺpik značenia je nahnutý minimálne a tak stojí z úvahu, či podnet uzavrieť. V prípade potreby, by sa podnet otvoril s požiadavkou na riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania