Martinská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 21. marca 2019

Na uvedenom mieste sa nachádza smetný kôš, ktorého nosný stĺpik je aj so stabilizačným závažím povytiahnutá zo zeme. Pravdepodobne, by to malo byť zapustené v zemi.

26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Stav preveríme a v prípade potreby zabezpečíme nápravu.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
06. jún 2019

Roman

Aktuálny stav.
Zatiaľ bez zmeny. Ani poklop, ani pevné ukotvenie.
07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
06. september 2019

Matúš 👍

Nastala už nejaká zmena od júna?
07. september 2019

Roman

Nedávno som išiel okolo a zmena ešte nenastala. Už si ale nepamätám, či poklop tam bol alebo nie. Išlo v tomto ale aj o estetické pevné uchytenie v zemi.
21. september 2019

Roman

Zatiaľ stále bez zmeny.
21. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet opäť preposielame samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
17. október 2019

Roman

Odpoveď pre Odkaz pre starostu: Vyše týždňa späť podnet nebol vyriešený. Smetné nádoby ale riešené neboli ešte vo veľkej časti mesta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania