Matice slovenskej-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 21. marca 2019

Krajnica v blízkosti pohostinstva (Žaba) je zatiaľ neočistená. Je však možné, že čisteniu bránili doposiaľ odstavené autá.

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Čistenie po zime sa začalo len 5.3.2019 a čistí sa postupne celé mesto. Niekde bránia čisteniu odstavené vozidlá. Spoločnosť vykonávajúca čistenie použije v takýchto prípadoch aj prenosné dopravné značenie zákaz státia. Napriek tomu sa stáva, že odstavené vozidlá bránia v niektorých úsekoch vo vyčistení celej komunikácie. Uvedený úsek evidujeme.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
10. apríl 2019

Roman

Uvedený úsek bol vyčistený, ďakujem. Vďaka patrí aj za prácu na iných miestach. V minulosti cez pracovný deň na parkoviskách áut toľko nebolo. Údržba je teda teraz o niečo ťažšia, ale výsledok poteší viac, ako tomu bolo myslím si v minulých rokoch.
19. apríl 2019

Ján Kišša

Dobrý deň, na tejto cestnej komunikácii sa nachádzajú výtlky. Ďakujem.
21. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
požiadavku na opravu výtlkov na tejto komunikácii prosím adresujte do samostatného podnetu. Vďaka.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania