Karpatská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 21. marca 2019

Dve značky pri parkovisku polyfunkčného domu nahnuté v smere do chodníka. Je však možné, že značky sú ešte na súkromnom pozemku.

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V tomto prípade ide o súkromný pozemok a mesto nerieši takéto dopravné značenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
22. marec 2019

Roman

Ďakujem za upresnenie.
11. júl 2019

Roman

Najviac vyhnutá značka, ktorá je na pôvodnej foto vzadu, bola narovnaná. Tá druhá zatiaľ nie je asi súca na ďalšie riešenie. Na druhej strane budovy, sú na tom značky horšie, ale to už je na majiteľovi, aby si to doriešil, pokiaľ to nebude obmedzovať a ohrozovať chodcov na chodníku.
Podnet, by som teda odporúčal uzavrieť ako vyriešený.
11. január 2020

Roman

Už je to po starom. Autá značky zatlačia a potom sa vyhnú. Neviem ale, či podnet otvárať. Parkovisko spadá totiž pod súkromnú firmu. Chodník som si nie istý, lebo tam to mierne tvorí bariéru. Taktiež aj z opačnej strane pri semaforoch. Je to ale prípad na mnohých parkoviskách, kde sú značky tesne pri parkujúcich autách.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania