Sad na Studničkách-upchaté odvodňovacie žľaby

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Upchate vsetky odvodnovacie zlaby v parku na Studnickach

28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií.


Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
31. august 2019

Matúš 👍

Ubehlo 5 mesiacov. Bolo by vhodné overiť aktuálny stav podnetu.
22. január 2020

Matúš 👍

Zmena nenastala.
22. január 2020

Matúš 👍

A podnet je zle umiestnený v mape, taktiež názov ulice je nesprávny.
22. január 2020

Rastislav Rodák

asi som si vtedy este nekontroloval, ci aplikacia spravne napise lokalizaciu podla GPS....niekedy to dost trva.... Je to v parku na studnickach
23. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme upravili a opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, poprosíme Vás o presnejšiu identifikáciu (aj s foto) daného podnetu, keďže z popisu ani priloženej fotografie nie je možné presne určiť, v ktorej časti parku sa zanesený žľab nachádza. Ďakujeme za poskytnuté informácie.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
27. január 2020

Rastislav Rodák

Bolo to u dost davno....V parku - smerom od fontany ku zeleznicnej stanici
27. január 2020

Matúš 👍

Ide o žľaby v úplnom strede Sadu.
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet sme zaevidovali a jeho realizáciu zabezpečíme v závislosti na finančných prostriedkoch vyčlenených na opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
30. júl 2020

Roman Šimo

Kedy sa to vyčistí?
01. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
14. august 2020

Roman Šimo

Aktuálny stav.
16. november 2020

Roman Šimo

Bez zmeny.
16. november 2020

Rastislav Rodák

Niekde chybaju tie mreze.. Pre kolobezkarov velmi nebezpecne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania