Smreková-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Jozef 27. marca 2019

Telekomunikácie opravovali kábel a takto to vyzerá týždeň po zasypaní výkopu. Chodník je prístupový k trolejbusom a ľudia si museli sami "vyšlapať" prechod cez násyp. Pri rekonštrukcii osvetlenia hneď aj upravovali terén. Tu na to asi zabudli.

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Vieme o rozkope, ide o poruchu na optickom kábli od spoločnosti Suptel. Zhotoviteľ uvedie miesto do pôvodného stavu v prvej polovici mesiaca apríl.
Kto? Odbor dopravy MsÚ Žilina
Kedy? apríl 2019

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
29. marec 2019

Jozef

erotický ktoré vykopali majú od optického káblu veeelmi ďaleko .. kedy bol a kým osadzovany ten podľa Vás OPTICKY KABEL v minulosti? Dokumentácia o takejto činnosti by mala byť k dispozícii na MsÚ nahliadnuť do nej... alebo???nechcel som písať ooti
12. apríl 2019

Iveta Gašpieriková

Trávnik je ako tak už zarovnaný, ale chodník ostal rovnaký, len značky odtiaľ zmizli. Predpokladám, že to niekto pôjde aj skontrolovať, lebo zatiaľ je to čistá katastrofa...
12. apríl 2019

Matúš

Pravda je že tú zeminu odpratali ale moc práce s tým zarovnávaním si nedali, napríklad tam kde vyzerali dieru do betónu tak to len zasypali zeminou.
17. máj 2019

Matúš

Bude sa tento problém ešte nejako riešiť? Prosím administrátora aby buď označil podnet ako vyriešený alebo požiadal mesto o vyjadrenie. Ďakujem.
20. máj 2019

Iveta Gašpieriková

Lenže toto nie je vyriešený podnet....pretože chodník je stále v dezolátnom stave....tak nech to prídu tí, ktorí to dodnes nedali do pôvodného stavu, aspoň vybetónovať. Čistá katastrofa!!!
24. máj 2019

Michal Orinčák

Smreková-chodník-rozkopaný

Dobrý deň !
Prosím Vás riešte konečne chodník pred Kolibou. Ten ma slúžiť chodcom,
No stále slúži motoristom a občania, ráno deti do školy, mamičky s
kočíkmi, starí ľudia musia obchádzať až pri obchode. Namiesto riešenia
prechodu, opravy, je čo raz v dezolátnejšom stave. Teraz po rozkopaní
TELEKOMOM je to to už neúnosne, blato a kaluže. Tu je vrchol neslušnosti
motoristov, nečinnosť MP a štátnej polície preto že chodia na obedy a
parkovanie aut na chodníku im nevadí. Občania Smrekovej ulice ktorí
musia denne prechádzať cez cestu Vás žiadajú opraviť chodník , dať do
pôvodného stavu tými čo ho poškodili, zabrániť zábranami možnosť
parkovať, jazdiť po chodníku a bezpečný prechod cez cestu vyznačením
prechodu pre chodcov.V prílohe posielam foto, to ešte tam niesu auta ktoré zásobujú.
24. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Uvedený podnet evidujeme a bol poslaný na Odbor dopravy na riešenie. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
18. jún 2019

Iveta Gašpieriková

Už len to, že tento problém tu riešime 3 mesiace a nikde sa to nepohlo, hovorí samé za seba...
29. júl 2019

Michal

Od apríla už ubehli 3 mesiace a nič sa neudialo, verím páni na mestskom úrade, že keby vám takto rozkopali chodník už by bol dávno opravený. Nuž čo občania Soliniek dúfajte že možno tento rok, či podľa obvyklých vyjadrení to bude v najbližšej dobe. Tj. _??????? Nehovoriac o zabezpečenie bezpečného priechodu cez cestu a to ešte aby nebol chodník blokovaný autami.
Držím vám palce, aby sa vám to vôbec niekedy podarilo vyriešiť a opraviť. Snáď pred ďalšimi voľbami.
29. júl 2019

Jozef

Už sa rozkopávajú chodniky na teplovod, možno sa čaká, že to opraví iná firma.
31. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania