Jedlíkova-cesta-výtlk a prepadnutý kanál

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

prepadnutý kanál a obrubník znemožňuje parkovanie

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovednému odboru.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
08. november 2019

Andrej M

po rokoch bezvýsledného čakania na riešenie, dnes konečne nastala nejaká prvá viditeľná zmena, len naozaj neviem, či sa nejedná iba o zlý vtip...
07. apríl 2020

Roman Šimo

Bez zmeny?
12. apríl 2020

Andrej M

nijaká zmena, ak niečo, tak len k horšiemu!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania