Za plavárňou-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 28. marca 2019

V úseku od parku na Bôriku, až po univerzitné pozemky (koniec OC Dubeň), podľa môjho názoru chýbajú odpadkové koše. Prosím teda ich umiestnenie popri chodníku. Počet podľa uváženia.

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme uvedenú lokalitu a podľa možností koše doplníme. Prosíme o trpezlivosť nakoľko v dodávke smetných nádob došlo k oneskoreniu a preto vyriešime všetky požiadavky na koše ihneď po ich dodaní. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina
Kedy? apríl 2019

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
21. júl 2019

Roman

Na tomto úseku som si zatiaľ nevšimol ani jeden smetný kôš. Minimálne dva až tri, by tam určite mohli byť využívané.
02. október 2019

Roman

Máme október a zatiaľ žiadny kôš, alebo vyjadrenie sa k výhľadu riešenia.
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
01. december 2019

Roman

Zatiaľ koše chýbajú.
22. január 2020

Roman

Nie som si istý, či pri odbočení k bytovému komplexu kôš predtým bol alebo sa jedná o novinku. Aj tak je to množstvo nádob stále myslím si nedostatočné.
22. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. január 2020

Matúš 👍

Mimo témy - keď sa pozerám na tú kriźovatku od bytového domu, tam je cesta tak široká, že by nebolo zlé vyznačiť aj priechod pre chodcov a cyklistov. To je ale, samozrejme, na nový podnet.
22. január 2020

Roman

Vraj sa má riešiť tento cyklochodník. Upozornil som práve v inom podnete pri pumpe na to, že značenie je opačne. Hádam sa to celé urobí kompletne už tento rok.
24. január 2020

Roman

Preplnený kôš pri bytovom komplexe potvrdzuje, že viac smetných nádob v tejto lokalite, má svoje opodstatnenie.
12. marec 2020

Roman

Mrzí ma, že ani jeden smetný kôš nie je vždy zárukou poriadku. Tu na tejto ulici sa to jasne ukazuje. Je ale pravdou, že množstvo odpadkov mohol nafúkať vietor aj od blízkeho obchodného centra.
12. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania