Ďurka Langsfelda-cyklotrasa-neoznačená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Hlboká cesta - na niektorých miestach značenie vyblednuté až úplne zmiznuté

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Áno, značenie cyklotrás je na mnohých miestach vyblednuté. Preto pripravujeme nové značenie všetkých cyklotrás nemiznúcou farbou, resp. odolným plastom, ktorý by mal vydržať viac ako 6 rokov. V priebehu tejto sezóny bude cyklistické vodorovné značenie kompletne obnovené. Mesto Žilina.


Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
30. august 2019

Roman

Na Vlčincoch som čiary nové videl namaľované, takže predpokladám, že bolo tak urobené po celej trase "Hlboká". Výhrady k tomu ale samozrejme byť opäť môžu.
31. august 2019

Roman

Aktuálny stav.
07. september 2019

Matúš 👍

Podnet by sa mohol označiť za vyriešený.
22. október 2019

Roman

Iba pripomienka k zobrazeniu čiar na chodníku. Čiary nerovné, akoby sa robili ručne. Okrem toho symboly označujúce napríklad bicykel sú širšie, ako samotný vymedzený pás. Hádam to bola posledný krát takto odvedená práca v značení cyklotrás.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania